Kaydol
42 Online Kullanıcı
100.624 Toplam Kalem
1.382 Bugün Eklenen
140.429 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Kahverengi Kokarca Mücadelesinde Kullanılmak Üzere Bitki Koruma Ürünü Alımı

Açık İhale 3 hafta önce eklendi
KURUM ADI
Giresun İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü
ŞEHİR
Giresun
İHALE TARİHİ
02.09.2026 10:00
İHALE KAYIT NO (İKN)
BRANŞ / SEKTÖR
Tarım İlacı
İhale Açıklaması
Giriş yapın
İdare: Giresun İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü
Adres: Teyyaredüzü Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 409 - Merkez / GİRESUN
Telefon: 04542157571
E-posta: [email protected]

İhale Tarihi ve Yeri: 02.09.2026 saat 10:00, Giresun İl Özel İdaresi Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No:409 Zemin Kat (İhale Hizmetleri Şefliği) Merkez/GİRESUN
İhale Konusu: Kahverengi Kokarca Mücadelesinde Kullanılmak Üzere Bitki Koruma Ürünü (60 g/1 Gamma – Cyhalothrin Katkı Maddeli) SC 250 ml Alımı

Sektör: Tarım (TARIM)
Alım Türü: Mal Alımı (MAL)

Teslim Yeri: Giresun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü
Teslimat Süresi: Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 30 gün içinde

Koşullar:
Katılım ve Yeterlik Kriterleri: İdari şartname madde 7 uyarınca
Geçici Teminat Oranı: %3
Teklif Geçerlilik Süresi: 120 takvim günü
Kısmi Teklif Durumu: İşin tamamı için teklif verilecektir
Yerli İstekli Fiyat Avantajı: %15
Numune Sunumu: İhale usulü açık ihale

💱 GÜNCEL DÖVİZ KURLARI (11.08.2026):
- 1 USD = 47,7834 TL
- 1 EUR = 55,2241 TL
(Kaynak: T.C. Merkez Bankası)
Malzeme / Kalem Listesi 1 kalem
# Malzeme Adı Miktar Birim
1 Bitki Koruma Ürünü (60 g/1 Gamma – Cyhalothrin Katkı Maddeli) SC 250 ml Alımı 8000 adet

Tüm Detayları Görmek İçin Üye Olun

İhale dökümanlarını indirin, teknik şartnameleri inceleyin, teklif hazırlayın ve ihaleyi takip edin.

Ücretsiz Deneyin
Zaten üye misiniz? Giriş yapın
İhale Dökümanları
Anlık Bildirimler
Akıllı Filtreler
Rakip Analizi