Kaydol
40 Online Kullanıcı
100.916 Toplam Kalem
1.730 Bugün Eklenen
139.978 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

1 YILLIK VENTİLATÖR CİHAZLARININ BAKIM ONARIMI BAKIM KİTLERİ DAHİL HİZMETİ ALIMI

Açık İhale 2 hafta önce eklendi
KURUM ADI
ŞIRNAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞIRNAK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ
ŞEHİR
Şırnak
İHALE TARİHİ
03.09.2026 10:30
İHALE KAYIT NO (İKN)
BRANŞ / SEKTÖR
Bakım, Onarım ve Kalibrasyon
İhale Açıklaması
Giriş yapın
İdare: ŞIRNAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞIRNAK DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ
Adres: ESKİ KÖY HİZMETLERİ KARŞISI CİZRE CADDESİ 1 73000 CİZRE CADDESİ-ŞIRNAK MERKEZ/ŞIRNAK
Telefon: 04862161361
E-posta: [email protected]

İhale Tarihi ve Yeri: 03.09.2026 saat 10:30, ŞIRNAK DEVLET HASTANESİ
İhale Konusu: 1 YILLIK VENTİLATÖR CİHAZLARININ BAKIM ONARIMI BAKIM KİTLERİ DAHİL

Sektör: Sağlık (SAGLIK)
Alım Türü: Hizmet Alımı (HIZMET)

Teslim Yeri: ŞIRNAK DEVLET HASTANESİ
Teslimat Süresi: İşe başlama tarihinden itibaren 5 (beş) gündür

Koşullar: İhale açık ihale usulü ile yapılacaktır. Kısmi teklif verilebilir. Tekliflerin geçerlilik süresi 90 takvim günüdür. İstekliler teklif ettikleri bedelin % 3'ünden az olmamak üzere geçici teminat vereceklerdir. İhalede sınır değer katsayısı (R): 0,78 olarak belirlenmiştir.

💱 GÜNCEL DÖVİZ KURLARI (12.08.2026):
- 1 USD = 47,8080 TL
- 1 EUR = 55,1509 TL
(Kaynak: T.C. Merkez Bankası)
Malzeme / Kalem Listesi 12 kalem
# Malzeme Adı Miktar Birim
1 AEONMED BAKIM ONARIM, BAKIM KİTLERİ DAHİL (2 CİHAZ) 2 Dönem
2 COVİDİEN BAKIM ONARIM, BAKIM KİTLERİ DAHİL (8 CİHAZ) 2 Dönem
3 DRAGER BAKIM ONARIM, BAKIM KİTLERİ DAHİL (2 CİHAZ) 2 Dönem
ve 9 kalem daha...

Tüm Detayları Görmek İçin Üye Olun

İhale dökümanlarını indirin, teknik şartnameleri inceleyin, teklif hazırlayın ve ihaleyi takip edin.

Ücretsiz Deneyin
Zaten üye misiniz? Giriş yapın
İhale Dökümanları
Anlık Bildirimler
Akıllı Filtreler
Rakip Analizi