Kaydol
14.586 Online Kullanıcı
100.849 Toplam Kalem
1.190 Bugün Eklenen
139.748 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

BAKIM ONARIM BÖLÜK KOMUTANLIĞINDA BULUNAN SİROKKO MARKA ISITICILARIN BAKIM VE ONARIMININ YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ (2 ADET)

Doğrudan Temin 1 hafta önce eklendi
KURUM ADI
MUŞ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI
ŞEHİR
Muş
İHALE TARİHİ
28.08.2026 10:00
İHALE KAYIT NO (İKN)
BRANŞ / SEKTÖR
Enerji Verimliliği
İhale Açıklaması
İhale Kayıt Numarası (IKN): Giriş yapın
İdare: MUŞ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI
Adres: Sütlüce Köyü Erzurum Cad. MERKEZ/MUŞ
Telefon: 05454569891
E-posta: [email protected]

İhale Tarihi ve Yeri: 28.08.2026 saat 10:00
İhale Konusu: BAKIM ONARIM BÖLÜK KOMUTANLIĞINDA BULUNAN SİROKKO MARKA ISITICILARIN BAKIM VE ONARIMININ YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ (2 ADET)

Sektör: Enerji (ENERJI)
Alım Türü: Hizmet Alımı (HIZMET)

Teslim Yeri: Sütlüce Köyü Erzurum Cad. MERKEZ/MUŞ

💱 GÜNCEL DÖVİZ KURLARI (21.08.2026):
- 1 USD = 48,0381 TL
- 1 EUR = 56,2010 TL
(Kaynak: T.C. Merkez Bankası)
Malzeme / Kalem Listesi 1 kalem
# Malzeme Adı Miktar Birim
1 BAKIM ONARIM BÖLÜK KOMUTANLIĞINDA BULUNAN SİROKKO MARKA ISITICILARIN BAKIM VE ONARIMININ YAPILMASI HİZMET ALIM İŞİ (2 ADET) 2 Adet

Tüm Detayları Görmek İçin Üye Olun

İhale dökümanlarını indirin, teknik şartnameleri inceleyin, teklif hazırlayın ve ihaleyi takip edin.

Ücretsiz Deneyin
Zaten üye misiniz? Giriş yapın
İhale Dökümanları
Anlık Bildirimler
Akıllı Filtreler
Rakip Analizi