Kaydol
4.836 Online Kullanıcı
100.884 Toplam Kalem
867 Bugün Eklenen
139.874 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Sultan 2. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mal Alımı İhalesi

Açık İhale 1 hafta önce eklendi
KURUM ADI
T.C. İstanbul Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü Sultan 2. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi
ŞEHİR
İstanbul
İHALE TARİHİ
15.03.2026 10:00
İHALE KAYIT NO (İKN)
BRANŞ / SEKTÖR
Sarf Malzemeler
İhale Açıklaması
Giriş yapın
İdare: T.C. İstanbul Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü Sultan 2. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Adres: Selimiye Mh., Tıbbiye Cd., 34668, Üsküdar/İSTANBUL 34000
Telefon: 02165422020

İhale Tarihi ve Yeri: 15.03.2026 saat 10:00, Sultan 2. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Satınalma Servisi
İhale Konusu: Hastanemizde kullanılmak üzere açık ihale yoluyla 26 kalem tıbbi malzeme alımı

Sektör: Sağlık (SAGLIK)
Alım Türü: Mal Alımı (MAL)

Teslim Yeri: Sultan 2. Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Satınalma ve Satış İşleri
Teslimat Süresi: İlgili teknik şartnamelerde belirtilen sürede

Katılım ve Yeterlik Kriterleri: Sağlık Bakanlığı onaylı UBB ve SUT kodları ile birlikte teklif verilmesi gerekmektedir.
Numune Sunumu: İstekli firmalar teknik şartnamelerde belirtilen numuneleri getirmelidir.

💱 GÜNCEL DÖVİZ KURLARI (25.08.2026):
- 1 USD = 48,1510 TL
- 1 EUR = 56,1789 TL
(Kaynak: T.C. Merkez Bankası)
Malzeme / Kalem Listesi 26 kalem
# Malzeme Adı Miktar Birim
1 EKSTERNAL VENTRİKÜLER DRENAJ SETİ 20 ADET
2 EKSTERNAL LOMBER DRENAJ SETİ 10 ADET
3 EKSİZYONEL GONYOTOMİ BIÇAĞI 3 ADET
ve 23 kalem daha...

Tüm Detayları Görmek İçin Üye Olun

İhale dökümanlarını indirin, teknik şartnameleri inceleyin, teklif hazırlayın ve ihaleyi takip edin.

Ücretsiz Deneyin
Zaten üye misiniz? Giriş yapın
İhale Dökümanları
Anlık Bildirimler
Akıllı Filtreler
Rakip Analizi