Kaydol
55 Online Kullanıcı
100.660 Toplam Kalem
1.333 Bugün Eklenen
140.546 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Gaz Kompres, Batın, Radyoopaklı, 16 Kat, 45*45 cm Alımı

Doğrudan Temin 1 hafta önce eklendi
KURUM ADI
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ
ŞEHİR
Osmaniye
İHALE TARİHİ
26.08.2026 09:00
İHALE KAYIT NO (İKN)
BRANŞ / SEKTÖR
Sarf Malzemeler
İhale Açıklaması
İhale Kayıt Numarası (IKN): Giriş yapın
İdare: OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ
Adres: Selimiye Mh. Musa Şahin Bulvarı Bölge Trafik Yanı OSMANİYE
Telefon: 03288168401
E-posta: [email protected]

İhale Tarihi ve Yeri: 26.08.2026 saat 09:00
İhale Konusu: Gaz Kompres, Batın, Radyoopaklı, 16 Kat, 45*45 cm Alımı

Sektör: Sağlık (SAGLIK)
Alım Türü: Mal Alımı (MAL)

Teslim Yeri: Osmaniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi

💱 GÜNCEL DÖVİZ KURLARI (25.08.2026):
- 1 USD = 48,1703 TL
- 1 EUR = 56,1742 TL
(Kaynak: T.C. Merkez Bankası)
Malzeme / Kalem Listesi 1 kalem
# Malzeme Adı Miktar Birim
1 Gaz Kompres, Batın, Radyoopaklı, 16 Kat, 45*45 cm Muhtelif Muhtelif

Tüm Detayları Görmek İçin Üye Olun

İhale dökümanlarını indirin, teknik şartnameleri inceleyin, teklif hazırlayın ve ihaleyi takip edin.

Ücretsiz Deneyin
Zaten üye misiniz? Giriş yapın
İhale Dökümanları
Anlık Bildirimler
Akıllı Filtreler
Rakip Analizi