Kaydol
7.627 Online Kullanıcı
100.974 Toplam Kalem
916 Bugün Eklenen
142.677 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

SERA NAYLONU MAL ALIM İŞİ

Açık İhale 1 saat önce eklendi
KURUM ADI
HATAY İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
ŞEHİR
Hatay
İHALE TARİHİ
15.09.2026 14:00
İHALE KAYIT NO (İKN)
BRANŞ / SEKTÖR
Tarım Makineleri
İhale Açıklaması
İhale Kayıt Numarası (IKN): Giriş yapın
İdare: HATAY İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
Adres: Serinyol Mahallesi İnal Caddesi No: 77 ANTAKYA/HATAY
Telefon: 03262213457
E-posta: [email protected]

İhale Tarihi ve Yeri: 15.09.2026 saat 14:00, HATAY İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
İhale Konusu: SERA NAYLONU MAL ALIM İŞİ

Sektör: Tarım ve Hayvancılık (TARIM)
Alım Türü: Mal Alımı (MAL)

Teslim Yeri: HATAY İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNÜN BELİRTTİĞİ YERLER
Teslimat Süresi: Sözleşme imzalandıktan sonra 15 gün içinde işe başlanır, işin süresi 60 takvim günüdür.

Katılım ve Yeterlik Kriterleri: Teklif mektubu, teklif vermeye yetkili olunduğunu gösteren bilgi ve belgeler, geçici teminat.
Geçici Teminat Oranı: Teklif edilen bedelin %3'ünden az olmamak üzere.
Teklif Geçerlilik Süresi: 15 takvim günü
Kısmi Teklif Durumu: Bu ihalede işin tamamı için teklif verilecektir.
Yerli İstekli Fiyat Avantajı: Sadece yerli istekliler katılabilir.

💱 GÜNCEL DÖVİZ KURLARI (03.09.2026):
- 1 USD = 48,3831 TL
- 1 EUR = 56,1563 TL
(Kaynak: T.C. Merkez Bankası)
Malzeme / Kalem Listesi 1 kalem
# Malzeme Adı Miktar Birim
1 9500 9500 kilogram

Tüm Detayları Görmek İçin Üye Olun

İhale dökümanlarını indirin, teknik şartnameleri inceleyin, teklif hazırlayın ve ihaleyi takip edin.

Ücretsiz Deneyin
Zaten üye misiniz? Giriş yapın
İhale Dökümanları
Anlık Bildirimler
Akıllı Filtreler
Rakip Analizi