Kaydol
4.424 Online Kullanıcı
100.877 Toplam Kalem
1.524 Bugün Eklenen
139.842 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

KAMYON VE IS MAKINASI KIRALAMA ISI (SOFORLER VE OPERATORLER YUKLENICIYE AITTIR ) (YAKIT IDAREYE AITTIR) SÖZLEŞME İMZALANDI

Açık İhale 3 ay önce eklendi
KURUM ADI
YAKUTIYE BELEDIYESI FEN ISLERI MUDURLUGU
ŞEHİR
Erzurum
İHALE TARİHİ
05.06.2026 10:00
İHALE KAYIT NO (İKN)
BRANŞ / SEKTÖR
Araç Kiralama
İhale Açıklaması
Ihale Kayıt Numarası (IKN): Giriş yapın
Idare: Yakutiye Belediyesi Fen Isleri Mudurlugu
Adres: Muratpasa Mahallesi Aliravi Caddesi No:77 Yakutiye / Erzurum
Telefon: 04422352610
E-posta: [email protected]

Ihale Tarihi ve Yeri: 05.06.2026 saat 10:00, Yakutiye Ilce Belediye Baskanlıgı 3. Kat Ihale Sersisi Murat Pasa Mah. Aliravi Cad. No: 77 Yakutive/ERZURUM
Ihale Konusu: 10 Adet Havuz Kasalı Hafriyat Kamyonu 8x4, 2 Adet Ekskavatör 30 Tonluk ve 2 Adet Loder Is Makinalarının 110 Gun Kiralama Isi (Soforler ve Operatorler Yukleniciye Aittir) (Yakıt Idareye Aittir)

Sektor: Ulasım ve Lojistik (ULASIM)
Alım Turu: Hizmet Alımı (HIZMET)

Teslim Yeri: Yakutiye Belediyesi Sınırları Icerisinde
Teslimat Suresi: Ise baslama tarihinden itibaren 110 gundur. Sozlesmenin imzalandıgı tarihten itibaren 3 gun icinde isyeri teslimi yapılarak ise baslanır.

Katılım ve Yeterlik Kriterleri: Benzer is olarak kamu veya ozel sektorde, tek sozlesmeye dayalı Is Makinası veya Kamyon Kiralama Isi kabul edilecektir. Teklif edilen bedelin % 25inden az olmamak uzere is deneyim belgesi sunulmalıdır.
Gecici Teminat Oranı: Istekliler teklif ettikleri bedelin % 3unden az olmamak uzere gecici teminat vereceklerdir. Teminat mektuplarının gecerlilik tarihi en az 02.10.2026 olmalıdır.
Teklif Gecerlilik Suresi: Ihale tarihinden itibaren 90 takvim gunudur.
Kısmi Teklif Durumu: Bu ihalede isin tamamı icin teklif verilecektir, kısmi teklife acık degildir.
Yerli Istekli Fiyat Avantajı: Bu ihaleye sadece yerli istekliler katılabilir. Yabancı istekli katılımına kapalıdır.
Malzeme / Kalem Listesi 3 kalem
# Malzeme Adı Miktar Birim
1 10 ADET HAVUZ KASALI HAFRİYAT KAMYONU 8X4 (ŞOFÖRLÜ) KİRALAMA 110 gün
2 2 ADET EKSKAVATOR 30 TONLUK (OPERATÖRLÜ) KİRALANMA 110 gün
3 2 ADET LODER (OPERATÖRLÜ) KİRALANMA 110 gün

Tüm Detayları Görmek İçin Üye Olun

İhale dökümanlarını indirin, teknik şartnameleri inceleyin, teklif hazırlayın ve ihaleyi takip edin.

Ücretsiz Deneyin
Zaten üye misiniz? Giriş yapın
İhale Dökümanları
Anlık Bildirimler
Akıllı Filtreler
Rakip Analizi