Kaydol
13 Online Kullanıcı
100.828 Toplam Kalem
1.654 Bugün Eklenen
146.513 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

1 KALEM MONİTÖR ONARIMI HİZMET ALIMI (BİYOMEDİKAL 2026-102)

Doğrudan Temin 2 ay önce eklendi
KURUM ADI
ANTALYA İL SAǴLIK MÜDÜRLÜG̎Ü ANTALYA KEPEZ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİG̎İ
ŞEHİR
Antalya
İHALE TARİHİ
11.06.2026 10:00
İHALE KAYIT NO (İKN)
BRANŞ / SEKTÖR
50421200
İhale Açıklaması
İhale Kayıt Numarası (İKN): Giriş yapın
İdare: ANTALYA İL SAǴLIK MÜDÜRLÜG̎Ü ANTALYA KEPEZ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİG̎İ
Adres: Antalya Kepez Devlet Hastanesi - Hüsnü Karakaş Mh. 15 Temmuz S̡ehitler Cd. No: 124 ANTALYA
Telefon: 02423391100-2391
E-posta: [email protected]

İhale Tarihi ve Yeri: 11.06.2026 saat 10:00, ANTALYA KEPEZ DEVLET HASTANESİ, [email protected]
İhale Konusu: 1 Kalem Monitör Onarımı Hizmet Alımı (Biyomedikal 2026-102)

Sektör: Saǵlık (SAGLIK)
Alım Türü: Hizmet Alımı (HIZMET)

Teslim Yeri: Belirtilmemisş
Teslimat Süresi: Belirtilmemisş

Katılım ve Yeterlik Kriterleri: Belirtilmemisş
Geçici Teminat Oranı: Belirtilmemisş
Teklif Geçerlilik Süresi: Belirtilmemisş
Kısmi Teklif Durumu: Belirtilmemisş
Yerli İstekli Fiyat Avantajı: Belirtilmemisş
Numune Sunumu: Belirtilmemisş

💱 GÜNCEL DÖVİZ KURLARI (10.06.2026):
- 1 USD = 46,1320 TL
- 1 EUR = 53,2844 TL
(Kaynak: T.C. Merkez Bankası)
Malzeme / Kalem Listesi 1 kalem
# Malzeme Adı Miktar Birim
1 HASTABAŞI MONİTÖR ONARIMI(TM S MARKA, FX1 MODEL, SN:747, KN:1012472239) 1 adet

Tüm Detayları Görmek İçin Üye Olun

İhale dökümanlarını indirin, teknik şartnameleri inceleyin, teklif hazırlayın ve ihaleyi takip edin.

Ücretsiz Deneyin
Zaten üye misiniz? Giriş yapın
İhale Dökümanları
Anlık Bildirimler
Akıllı Filtreler
Rakip Analizi