Kaydol
1 Online Kullanıcı
100.679 Toplam Kalem
1.720 Bugün Eklenen
140.604 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

ÇORUM İLİ BAĞLI SAĞLIK TESİSLERİ 110 KALEM BİYOMEDİKAL YEDEK PARÇA VE TÜKETİM İHALESİ SÖZLEŞME İMZALANDI

Açık İhale 4 ay önce eklendi
KURUM ADI
ÇORUM İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
ŞEHİR
Çorum
İHALE TARİHİ
29.04.2026 10:30
İHALE KAYIT NO (İKN)
BRANŞ / SEKTÖR
Biyomedikal Hizmetler
İhale Açıklaması
İhale Kayıt Numarası: Giriş yapın. İdare: Çorum İl Sağlık Müdürlüğü (Adres: Çorum Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü - Çorum Merkez, Tel: 03642195500, E-posta: [email protected]). İhale Tarihi: 29.04.2026 saat 10:30. Yer: Çorum İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanlığı İhale Salonu. Konu: Çorum İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı sağlık tesisleri için 110 kalem biyomedikal yedek parça ve tüketim malzemesi alımı. Sektör: Sağlık, Alım Türü: Mal. Teslim Yerleri: Çorum İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı 12 hastane/birim (Erol Olçok EAH, Sungurlu, Osmancık, Alaca vb. Devlet Hastaneleri). Sözleşme süresi 365 gündür. Katılım kriterleri: Teklif mektubu, geçici teminat (%3), imalatçı/yetkili satıcı belgeleri, katalog ve teknik şartname cevapları. Geçici teminat geçerlilik tarihi: 25.09.2026. Teklif geçerlilik süresi: 120 gün. Kısmi teklif kalem bazında verilebilir (110 kısım). Yerli malı teklif edenlere %15 fiyat avantajı uygulanacaktır. Numune sunumu zorunludur.

💱 GÜNCEL DÖVİZ KURLARI (27.04.2026):
- 1 USD = 34,2250 TL
- 1 EUR = 37,1540 TL
(Kaynak: T.C. Merkez Bankası)
Malzeme / Kalem Listesi 122 kalem
# Malzeme Adı Miktar Birim
1 [K1] AED - OTOMATİK EKSTERNAL DEFİBRİLATÖR PEDİ TEK KULLANIMLIK YETİŞKİN (NİHON KOHDEN) 2 adet
2 [K1] AERATÖR BAŞLIĞI (BİLYELİ) BUTONLU (LED IŞIKLI) STANDART BOY 32 adet
3 [K1] AERATÖR KARTUŞU (APPLE MARKA TUP A2 MODEL) 20 adet
ve 119 kalem daha...

Tüm Detayları Görmek İçin Üye Olun

İhale dökümanlarını indirin, teknik şartnameleri inceleyin, teklif hazırlayın ve ihaleyi takip edin.

Ücretsiz Deneyin
Zaten üye misiniz? Giriş yapın
İhale Dökümanları
Anlık Bildirimler
Akıllı Filtreler
Rakip Analizi