Kaydol
13.289 Online Kullanıcı
100.969 Toplam Kalem
1.495 Bugün Eklenen
144.086 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Açık Alan Spor Aletleri ve Çocuk Oyun Grubu Alımı SÖZLEŞME İMZALANDI

Açık İhale 1 ay önce eklendi
KURUM ADI
Çorum Belediye Başkanlığı
ŞEHİR
Çorum
İHALE TARİHİ
09.07.2026 14:30
İHALE KAYIT NO (İKN)
BRANŞ / SEKTÖR
Peyzaj ve Çevre
İhale Açıklaması
Giriş yapın
İdare: Çorum Belediye Başkanlığı
Adres: Kunduzhan Mahallesi Farabi Caddesi No:22 B Blok 19040 Merkez / ÇORUM
Telefon: 0364 319 1215
E-posta: [email protected]

İhale Tarihi ve Yeri: 09.07.2026 saat 14:30, Çorum Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Kunduzhan Mahallesi Farabi Cad. No:22 B Blok Merkez/ÇORUM
İhale Konusu: 15 Kalem Oyun Grubu ve Yedek Parçaları ve 3 Kalem Açık Alan Spor Aletleri Alımı

Sektör: İnşaat ve Yapı (INSAAT)
Alım Türü: Mal Alımı (MAL)

Teslim Yeri: İlimiz Merkezinde bulunan park ve yeşil alanlar ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü deposuna teslim edilecektir.
Teslimat Süresi: Sözleşmenin imzalanmasını takip eden günden itibaren 60 (Altmış) Takvim günüdür.

Katılım ve Yeterlik Kriterleri: İhale kayıtlı gerçek ve tüzel kişiler için açıktır, teknik şartname ve idari şartnamede belirtilen ürün uygunluk belgeleri ve TS standartları zorunludur.
Geçici Teminat Oranı: Teklif bedelinin %3'ünden az olmamak üzere.
Teklif Geçerlilik Süresi: 60 (Altmış) takvim günü.
Kısmi Teklif Durumu: İşin tamamı için teklif verilecektir.
Yerli İstekli Fiyat Avantajı: İlgili mevzuata göre uygulanabilir.
Numune Sunumu: İhalede en avantajlı teklif veren 1. ve 2. Firma tarafından 1,2,3,4,5,6,7,8,16,18 nolu kalemlerden birer adet numune ihale komisyonuna sunulacaktır.

💱 GÜNCEL DÖVİZ KURLARI (07.07.2026):
- 1 USD = 46,8204 TL
- 1 EUR = 53,4677 TL
(Kaynak: T.C. Merkez Bankası)
Malzeme / Kalem Listesi 18 kalem
# Malzeme Adı Miktar Birim
1 1. Tip Oyun Grubu 13 Adet
2 2. Tip Oyun Grubu 22 Adet
3 3. Tip Oyun Grubu 3 Adet
ve 15 kalem daha...

Tüm Detayları Görmek İçin Üye Olun

İhale dökümanlarını indirin, teknik şartnameleri inceleyin, teklif hazırlayın ve ihaleyi takip edin.

Ücretsiz Deneyin
Zaten üye misiniz? Giriş yapın
İhale Dökümanları
Anlık Bildirimler
Akıllı Filtreler
Rakip Analizi