Kaydol
19.563 Online Kullanıcı
100.793 Toplam Kalem
1.060 Bugün Eklenen
139.589 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Ankara Ulaşım İhaleleri

Ankara ilindeki Ulaşım sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

28
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Ankara Ulaşım İhaleleri

2 Kalem Mal Alımı

Doğrudan Temin
ANKARA ELEKTRİK, HAVAGAZI VE OTOBÜS İŞLETME MÜESSESESİ GENEL | Ankara | 01.09.2026

Klima Filtresi Alımı

Doğrudan Temin
ANKARA ELEKTRİK, HAVAGAZI VE OTOBÜS İŞLETME MÜESSESESİ GENEL | Ankara | 01.09.2026

araçlara yağ alımı

Doğrudan Temin
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI KAZANBEL BETON İNŞAAT SANA | Ankara | 28.08.2026

akü alımı

Doğrudan Temin
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI KAZANBEL BETON İNŞAAT SANA | Ankara | 28.08.2026

Kışlık lastik alımı

Doğrudan Temin
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ANKARA HALK EKMEK VE U | Ankara | 02.09.2026

ARAÇLARA YAĞ ALIMI

Doğrudan Temin
KAHRAMANKAZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI KAZANBEL BETON İNŞAAT SANA | Ankara | 18.08.2026

Ankara Ulaşım İhaleleri Hakkında

Ankara ilinde ulaşım sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Ankara ve çevre illerdeki ulaşım ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Ankara ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Ankara ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Ankara'da bugün kaç ihale var?

Ankara ilinde şu anda toplamda 28 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Ulaşım sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Ulaşım sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.