Kaydol
6.941 Online Kullanıcı
100.866 Toplam Kalem
1.241 Bugün Eklenen
139.811 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Afyonkarahisar Ulaşım İhaleleri

Afyonkarahisar ilindeki Ulaşım sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

20
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Afyonkarahisar Ulaşım İhaleleri

Zorunlu Trafik Sigortası

Doğrudan Temin
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRL | Afyonkarahisar | 17.08.2026

Zorunlu Trafik Sigortası

Doğrudan Temin
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ | AFYONKARAHİSAR | 17.08.2026

Zorunlu Trafik Sigortası

Doğrudan Temin
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ | Afyonkarahisar | 04.08.2026

Zorunlu Trafik Sigortası

Doğrudan Temin
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ | Afyonkarahisar | 03.08.2026

Zorunlu Trafik Sigortası

Doğrudan Temin
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRL | Afyonkarahisar | 22.07.2026

Zorunlu Trafik Sigortası

Doğrudan Temin
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ | Afyonkarahisar | 22.07.2026

Zorunlu Trafik Sigortası

Doğrudan Temin
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ | Afyonkarahisar | 22.07.2026

ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI

Doğrudan Temin
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRL | Afyonkarahisar | 29.06.2026

ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI

Doğrudan Temin
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRL | Afyonkarahisar | 29.06.2026
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - İBRAHİM EVREN KIZ MESLEKİ VE TEKNİK | Afyonkarahisar | 05.01.2026

Afyonkarahisar Ulaşım İhaleleri Hakkında

Afyonkarahisar ilinde ulaşım sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Afyonkarahisar ve çevre illerdeki ulaşım ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Afyonkarahisar ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Afyonkarahisar ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Afyonkarahisar'da bugün kaç ihale var?

Afyonkarahisar ilinde şu anda toplamda 20 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Ulaşım sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Ulaşım sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.