Kaydol
4.424 Online Kullanıcı
100.877 Toplam Kalem
1.524 Bugün Eklenen
139.842 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Antalya Ulaşım İhaleleri

Antalya ilindeki Ulaşım sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

12
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Antalya Ulaşım İhaleleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

Doğrudan Temin
DEMRE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEMRE ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM | Antalya | 03.07.2026

Vinç Kiralama (47364)

Doğrudan Temin
KEPEZ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ | Antalya | 07.01.2026

Antalya Ulaşım İhaleleri Hakkında

Antalya ilinde ulaşım sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Antalya ve çevre illerdeki ulaşım ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Antalya ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Antalya ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Antalya'da bugün kaç ihale var?

Antalya ilinde şu anda toplamda 12 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Ulaşım sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Ulaşım sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.