Kaydol
19.563 Online Kullanıcı
100.793 Toplam Kalem
1.060 Bugün Eklenen
139.589 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Bursa Çevre İhaleleri

Bursa ilindeki Çevre sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

7
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Bursa Çevre İhaleleri

TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI

Doğrudan Temin
BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTAS | Bursa | 26.06.2026

TEMİZLİK MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
YILDIRIM İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SAMANLI ÖZEL EĞİTİM UYG | Bursa | 22.06.2026

Bursa Çevre İhaleleri Hakkında

Bursa ilinde Çevre sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Bursa ve çevre illerdeki Çevre ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bursa ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Bursa ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Bursa'da bugün kaç ihale var?

Bursa ilinde şu anda toplamda 7 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Çevre sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Çevre sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.