Kaydol
6.941 Online Kullanıcı
100.866 Toplam Kalem
1.241 Bugün Eklenen
139.811 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

İstanbul Çevre İhaleleri

İstanbul ilindeki Çevre sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

14
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan İstanbul Çevre İhaleleri

6 AYLIK SARF MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
BELTUR BÜYÜK İSTANBUL EĞİTİM TURİZM VE SAĞLIK YATIRIMLARI İŞ | İstanbul | 17.07.2026
VERGİ DENETİM KURULU BAŞKANLIĞI İSTANBUL VERGİ KAÇAKÇILIĞI-3 | İstanbul | 02.07.2026

İstanbul Çevre İhaleleri Hakkında

İstanbul ilinde Çevre sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, İstanbul ve çevre illerdeki Çevre ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

İstanbul ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak İstanbul ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

İstanbul'da bugün kaç ihale var?

İstanbul ilinde şu anda toplamda 14 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Çevre sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Çevre sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.