Kaydol
17.143 Online Kullanıcı
100.823 Toplam Kalem
917 Bugün Eklenen
139.681 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Bursa İhaleleri

Bursa ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

1,966
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Bursa İhaleleri

Taşıt tamiri

Doğrudan Temin
BURSA DEFTERDARLIĞI | BURSA | 04.09.2026

ÇERÇEVELİ AYNA ALIMI

Doğrudan Temin
BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BURSA İZNİK DEVLET HASTANESİ BAŞHE | BURSA | 03.09.2026

Taşıt tamiri

Doğrudan Temin
BURSA DEFTERDARLIĞI | BURSA | 04.09.2026

SEBZE ALIMI

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARACABEY TARIM İŞLETMESİ | Bursa | 02.09.2026

ZİRAİ ALET MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARACABEY TARIM İŞLETMESİ | Bursa | 03.09.2026

Bursa Kamu İhaleleri

Bursa ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Bursa ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Bursa İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Bursa" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bursa ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Bursa ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Bursa'da bugün kaç ihale var?

Bursa ilinde şu anda toplamda 1966 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.