Kaydol
2.709 Online Kullanıcı
100.888 Toplam Kalem
1.596 Bugün Eklenen
139.888 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

İstanbul Gıda İhaleleri

İstanbul ilindeki Gıda sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

9
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan İstanbul Gıda İhaleleri

Gıda alımı.

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | İstanbul | 01.09.2026

Gıda alımı

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MALTEPE AÇIK CEZA İNFAZ | İstanbul | 25.08.2026

Gıda Alımı

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | İstanbul | 03.08.2026

GIDA ALIMI.

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | İstanbul | 24.06.2026

GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi-Kumburgaz MİLLİ EĞİTİM BAKA | İstanbul | 07.11.2025

İstanbul Gıda İhaleleri Hakkında

İstanbul ilinde gıda sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, İstanbul ve çevre illerdeki gıda ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

İstanbul ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak İstanbul ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

İstanbul'da bugün kaç ihale var?

İstanbul ilinde şu anda toplamda 9 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Gıda sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Gıda sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.