Kaydol
19.563 Online Kullanıcı
100.793 Toplam Kalem
1.060 Bugün Eklenen
139.589 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Afyonkarahisar Otomotiv İhaleleri

Afyonkarahisar ilindeki Otomotiv sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

23
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Afyonkarahisar Otomotiv İhaleleri

SOĞUTMA YEDEK PARÇA ALIMI

Doğrudan Temin
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜD | Afyonkarahisar | 23.07.2026

ATEGO YEDEK PARÇA ALIMI

Doğrudan Temin
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ | Afyonkarahisar | 06.07.2026

MERCEDES YEDEK PARÇA ALIMI

Doğrudan Temin
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ | Afyonkarahisar | 23.06.2026

Afyonkarahisar Otomotiv İhaleleri Hakkında

Afyonkarahisar ilinde otomotiv sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Afyonkarahisar ve çevre illerdeki otomotiv ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Afyonkarahisar ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Afyonkarahisar ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Afyonkarahisar'da bugün kaç ihale var?

Afyonkarahisar ilinde şu anda toplamda 23 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Otomotiv sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Otomotiv sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.