Kaydol
10.057 Online Kullanıcı
100.856 Toplam Kalem
1.148 Bugün Eklenen
139.771 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Aksaray Tarım İhaleleri

Aksaray ilindeki Tarım sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

2
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Aksaray Tarım İhaleleri

Sebze Meyve Alımı

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KOÇAŞ TARIM İŞLETMESİ MÜDÜ | AKSARAY | 01.09.2026

Zirai İlaç Alımı

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KOÇAŞ TARIM İŞLETMESİ MÜDÜ | Aksaray | 03.06.2026

Aksaray Tarım İhaleleri Hakkında

Aksaray ilinde tarım sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Aksaray ve çevre illerdeki tarım ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Aksaray ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Aksaray ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Aksaray'da bugün kaç ihale var?

Aksaray ilinde şu anda toplamda 2 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Tarım sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Tarım sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.