Kaydol
17.143 Online Kullanıcı
100.823 Toplam Kalem
917 Bugün Eklenen
139.681 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Aksaray İhaleleri

Aksaray ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

437
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Aksaray İhaleleri

Projektör Alımı

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KOÇAŞ TARIM İŞLETMESİ MÜDÜ | AKSARAY | 02.09.2026

MAYO MASA ALIMI

Doğrudan Temin
AKSARAY İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AKSARAY EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HAST | Aksaray | 02.09.2026

2 Kalem Sineklik Alımı

Doğrudan Temin
AKSARAY İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AKSARAY EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HAST | Aksaray | 02.09.2026

2 KALEM LED ARMATÜR ALIMI

Doğrudan Temin
AKSARAY İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AKSARAY EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HAST | AKSARAY | 02.09.2026

Sebze Meyve Alımı

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KOÇAŞ TARIM İŞLETMESİ MÜDÜ | AKSARAY | 01.09.2026

Sebze Meyve Alımı

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KOÇAŞ TARIM İŞLETMESİ MÜDÜ | Aksaray | 01.09.2026

1 KALEM METAL RAF ALIMI

Doğrudan Temin
AKSARAY İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AKSARAY EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HAST | AKSARAY | 02.09.2026

Aksaray Kamu İhaleleri

Aksaray ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Aksaray ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Aksaray İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Aksaray" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Aksaray ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Aksaray ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Aksaray'da bugün kaç ihale var?

Aksaray ilinde şu anda toplamda 437 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.