Kaydol
3.089 Online Kullanıcı
100.898 Toplam Kalem
1.732 Bugün Eklenen
139.921 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Konya Tarım İhaleleri

Konya ilindeki Tarım sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

4
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Konya Tarım İhaleleri

Maya Alımı

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GÖZLÜ TARIM İŞLETMESİ MÜDÜ | Konya | 31.07.2026

Bez Tohum Torbası Alımı

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ALTINOVA TARIM İŞLETMESİ M | Konya | 27.07.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GÖZLÜ TARIM İŞLETMESİ MÜDÜ | Konya | 22.05.2026

Konya Tarım İhaleleri Hakkında

Konya ilinde tarım sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Konya ve çevre illerdeki tarım ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Konya ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Konya ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Konya'da bugün kaç ihale var?

Konya ilinde şu anda toplamda 4 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Tarım sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Tarım sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.