Kaydol
0 Online Kullanıcı
100.643 Toplam Kalem
1.281 Bugün Eklenen
140.500 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Çanakkale Tarım İhaleleri

Çanakkale ilindeki Tarım sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

5
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Çanakkale Tarım İhaleleri

Gübre Alımı

Doğrudan Temin
Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu Başka | Çanakkale | 11.08.2026

SEBZE FİDESİ ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Çanakkale | 29.07.2026

ZİRAİ İLAÇ ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Çanakkale | 05.06.2026

ZİRAİ İLAÇ ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Çanakkale | 04.05.2026

Çanakkale Tarım İhaleleri Hakkında

Çanakkale ilinde tarım sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Çanakkale ve çevre illerdeki tarım ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Çanakkale ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Çanakkale ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Çanakkale'da bugün kaç ihale var?

Çanakkale ilinde şu anda toplamda 5 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Tarım sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Tarım sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.