Kaydol
16.246 Online Kullanıcı
100.799 Toplam Kalem
1.715 Bugün Eklenen
139.609 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Samsun Tarım İhaleleri

Samsun ilindeki Tarım sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

5
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Samsun Tarım İhaleleri

ÇİM TOHUMU ALIMI

Doğrudan Temin
SAMSUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAMSUN ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİ | Samsun | 27.07.2026

GÜBRE ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Samsun | 23.06.2026

GÜBRE ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Samsun | 16.06.2026

Samsun Tarım İhaleleri Hakkında

Samsun ilinde tarım sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Samsun ve çevre illerdeki tarım ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Samsun ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Samsun ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Samsun'da bugün kaç ihale var?

Samsun ilinde şu anda toplamda 5 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Tarım sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Tarım sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.