Kaydol
2.709 Online Kullanıcı
100.888 Toplam Kalem
1.596 Bugün Eklenen
139.888 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Bingöl Sağlık İhaleleri

Bingöl ilindeki Sağlık sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

5
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Bingöl Sağlık İhaleleri

Tıbbi Malzeme Alımı

Doğrudan Temin
BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL SOLHAN DEVLET HASTANESİ BA | BİNGÖL | 06.08.2026

TIBBİ MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL SOLHAN DEVLET HASTANESİ BA | BİNGÖL | 24.07.2026

TIBBİ MALZEME ALIMLARI

Doğrudan Temin
BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BİNGÖL SOLHAN DEVLET HASTANESİ BA | Bingöl | 12.05.2026

Bingöl Sağlık İhaleleri Hakkında

Bingöl ilinde sağlık sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Bingöl ve çevre illerdeki sağlık ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bingöl ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Bingöl ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Bingöl'da bugün kaç ihale var?

Bingöl ilinde şu anda toplamda 5 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Sağlık sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Sağlık sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.