Kaydol
66 Online Kullanıcı
100.637 Toplam Kalem
1.178 Bugün Eklenen
140.485 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Çanakkale Sağlık İhaleleri

Çanakkale ilindeki Sağlık sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

15
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Çanakkale Sağlık İhaleleri

TIBBİ MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE MEHMET AKİF ERSOY DE | Çanakkale | 04.09.2026

TIBBİ MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE MEHMET AKİF ERSOY DE | Çanakkale | 21.08.2026
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI | Çanakkale | 14.08.2026

TIBBİ MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE MEHMET AKİF ERSOY DE | Çanakkale | 13.07.2026

TIBBİ MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE MEHMET AKİF ERSOY DE | Çanakkale | 13.07.2026

TIBBİ MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE MEHMET AKİF ERSOY DE | Çanakkale | 10.07.2026

TIBBİ MALZEMELER

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE MEHMET AKİF ERSOY DE | Çanakkale | 05.02.2026

TIBBİ MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE MEHMET AKİF ERSOY DE | Çanakkale | 22.06.2026

TIBBİ MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE MEHMET AKİF ERSOY DE | Çanakkale | 22.06.2026

TIBBİ MALZEMELER ALIMI

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE MEHMET AKİF ERSOY DE | Çanakkale | 16.06.2026

TIBBİ MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE MEHMET AKİF ERSOY DE | Çanakkale | 05.06.2026
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI | Çanakkale | 04.06.2026

Çanakkale Sağlık İhaleleri Hakkında

Çanakkale ilinde sağlık sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Çanakkale ve çevre illerdeki sağlık ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Çanakkale ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Çanakkale ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Çanakkale'da bugün kaç ihale var?

Çanakkale ilinde şu anda toplamda 15 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Sağlık sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Sağlık sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.