Kaydol
55 Online Kullanıcı
100.666 Toplam Kalem
1.750 Bugün Eklenen
140.576 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Yozgat Sağlık İhaleleri

Yozgat ilindeki Sağlık sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

2
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Yozgat Sağlık İhaleleri

TIBBİ MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YOZGAT 1 NOLU T TİPİ KA | Yozgat | 17.07.2026

TIBBİ MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YOZGAT 1 NOLU T TİPİ KA | Yozgat | 19.06.2026

Yozgat Sağlık İhaleleri Hakkında

Yozgat ilinde sağlık sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Yozgat ve çevre illerdeki sağlık ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yozgat ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Yozgat ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Yozgat'da bugün kaç ihale var?

Yozgat ilinde şu anda toplamda 2 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Sağlık sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Sağlık sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.