Kaydol
52 Online Kullanıcı
100.628 Toplam Kalem
1.462 Bugün Eklenen
140.448 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Gaziantep Sağlık İhaleleri

Gaziantep ilindeki Sağlık sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

3
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Gaziantep Sağlık İhaleleri

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DE | Gaziantep | 12.11.2025
GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL AĞIZ VE D | Gaziantep | 26.06.2026

Gaziantep Sağlık İhaleleri Hakkında

Gaziantep ilinde sağlık sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Gaziantep ve çevre illerdeki sağlık ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Gaziantep ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Gaziantep ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Gaziantep'da bugün kaç ihale var?

Gaziantep ilinde şu anda toplamda 3 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Sağlık sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Sağlık sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.