Kaydol
17.143 Online Kullanıcı
100.823 Toplam Kalem
917 Bugün Eklenen
139.681 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Kayseri Sağlık İhaleleri

Kayseri ilindeki Sağlık sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

2
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Kayseri Sağlık İhaleleri

TIBBİ MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ 1 NOLU T TİPİ K | Kayseri | 24.08.2026

TIBBİ MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ 1 NOLU T TİPİ K | Kayseri | 26.06.2026

Kayseri Sağlık İhaleleri Hakkında

Kayseri ilinde sağlık sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Kayseri ve çevre illerdeki sağlık ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Kayseri ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Kayseri ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Kayseri'da bugün kaç ihale var?

Kayseri ilinde şu anda toplamda 2 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Sağlık sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Sağlık sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.