Kaydol
2.709 Online Kullanıcı
100.888 Toplam Kalem
1.596 Bugün Eklenen
139.888 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Diyarbakır Gıda İhaleleri

Diyarbakır ilindeki Gıda sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

6
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Diyarbakır Gıda İhaleleri

PANSİYON GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
SİLVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TÜRK TELEKOM KIZ ANADOLU | Diyarbakır | 02.09.2026

KURU GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ANADOLU LİS | Diyarbakır | 03.09.2026
YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİŞEHİR KIZ ANADOLU | Diyarbakır | 03.09.2026

PANSİYON GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
SİLVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TÜRK TELEKOM KIZ ANADOLU | Diyarbakır | 22.05.2026

Diyarbakır Gıda İhaleleri Hakkında

Diyarbakır ilinde gıda sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Diyarbakır ve çevre illerdeki gıda ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Diyarbakır ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Diyarbakır ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Diyarbakır'da bugün kaç ihale var?

Diyarbakır ilinde şu anda toplamda 6 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Gıda sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Gıda sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.