Kaydol
2.709 Online Kullanıcı
100.888 Toplam Kalem
1.596 Bugün Eklenen
139.888 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Kayseri Gıda İhaleleri

Kayseri ilindeki Gıda sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

4
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Kayseri Gıda İhaleleri

GIDA ALIMI 11 KALEM

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ B TİPİ KAPALI CE | Kayseri | 13.08.2026

KURU GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DEVELİ B TİPİ KAPALI CE | Kayseri | 26.06.2026

ATIŞTIRMALIK GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ AÇIK CEZA İNFAZ | Kayseri | 15.06.2026

Kayseri Gıda İhaleleri Hakkında

Kayseri ilinde gıda sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Kayseri ve çevre illerdeki gıda ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Kayseri ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Kayseri ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Kayseri'da bugün kaç ihale var?

Kayseri ilinde şu anda toplamda 4 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Gıda sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Gıda sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.