Kaydol
10.057 Online Kullanıcı
100.856 Toplam Kalem
1.148 Bugün Eklenen
139.771 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Mersin Gıda İhaleleri

Mersin ilindeki Gıda sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

8
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Mersin Gıda İhaleleri

Kafeterya Gıda Alımı

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | MERSİN | 24.08.2026

KARIŞIK GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Mersin | 24.08.2026

TAKVİYE GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI GENÇLİK VE SPOR HİZMET | Mersin | 03.12.2025

DONDURULMUŞ GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Mersin | 30.06.2026

Mersin Gıda İhaleleri Hakkında

Mersin ilinde gıda sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Mersin ve çevre illerdeki gıda ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Mersin ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Mersin ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Mersin'da bugün kaç ihale var?

Mersin ilinde şu anda toplamda 8 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Gıda sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Gıda sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.