Kaydol
6.941 Online Kullanıcı
100.866 Toplam Kalem
1.241 Bugün Eklenen
139.811 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Balıkesir Gıda İhaleleri

Balıkesir ilindeki Gıda sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

10
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Balıkesir Gıda İhaleleri

VEGAN GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BANDIRMA AÇIK CEZA İNFA | BALIKESİR | 03.09.2026

KURU GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BANDIRMA AÇIK CEZA İNFA | BALIKESİR | 03.09.2026

DONDURULMUŞ GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BANDIRMA AÇIK CEZA İNFA | BALIKESİR | 27.08.2026

KAHVALTILIK GIDA ALIMI - 2

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BANDIRMA AÇIK CEZA İNFA | Balıkesir | 07.08.2026

KAHVALTILIK GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BANDIRMA AÇIK CEZA İNFA | Balıkesir | 07.08.2026

Balıkesir Gıda İhaleleri Hakkında

Balıkesir ilinde gıda sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Balıkesir ve çevre illerdeki gıda ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Balıkesir ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Balıkesir ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Balıkesir'da bugün kaç ihale var?

Balıkesir ilinde şu anda toplamda 10 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Gıda sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Gıda sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.