Kaydol
11.425 Online Kullanıcı
100.833 Toplam Kalem
1.737 Bugün Eklenen
139.714 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Gıda İhaleleri

Türkiye genelindeki Gıda sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. gıda ihaleleri,yemek ihalesi,gıda alımı. TeminMatik ile fırsatları kaçırmayın.

198
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Gıda İhaleleri

VEGAN GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BANDIRMA AÇIK CEZA İNFA | BALIKESİR | 03.09.2026

KURU GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BANDIRMA AÇIK CEZA İNFA | BALIKESİR | 03.09.2026

5 Kalem Kuru Gıda Alımı

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ KAPALI CEZA İNF | HAKKARİ | 02.09.2026

PANSİYON GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
SİLVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TÜRK TELEKOM KIZ ANADOLU | Diyarbakır | 02.09.2026

Kuru Gıda Alımı İşi

Doğrudan Temin
ZARA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ZARA ANADOLU İMAM HATİP LİS | Sivas | 03.09.2026

Gıda alımı.

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | İstanbul | 01.09.2026

Kuru gıda alımı

Doğrudan Temin
OSMANELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ OSMANELİ 75. YIL ANADOL | BİLEÇİK | 04.09.2026

MUHTELİF GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
CİDE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BİROL DURASI ANADOLU LİSESİ | KASTAMONU | 04.09.2026

KURU GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR ANADOLU LİS | Diyarbakır | 03.09.2026

Gıda Sektörü İhaleleri

Türkiye genelindeki gıda sektörüne ait kamu ihaleleri TeminMatik'te. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü gibi tüm ihale türlerini tek platformdan takip edin. Akıllı filtreler ile sadece gıda alanındaki ihaleleri otomatik olarak bulun.

Sık Sorulan Sorular

Gıda sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Gıda sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.