Kaydol
42 Online Kullanıcı
100.624 Toplam Kalem
1.382 Bugün Eklenen
140.429 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Konya İhaleleri

Konya ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

1,755
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Konya İhaleleri

TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GÖZLÜ TARIM İŞLETMESİ MÜDÜ | KONYA | 02.09.2026

TERZİ MALZEMESİ ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | KONYA | 07.09.2026

Hayvansal İlaç Alımı

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ALTINOVA TARIM İŞLETMESİ M | Konya | 04.09.2026

Trapez Saç Alımı

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ALTINOVA TARIM İŞLETMESİ M | Konya | 04.09.2026

Konya Kamu İhaleleri

Konya ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Konya ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Konya İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Konya" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Konya ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Konya ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Konya'da bugün kaç ihale var?

Konya ilinde şu anda toplamda 1755 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.