Kaydol
10.057 Online Kullanıcı
100.856 Toplam Kalem
1.148 Bugün Eklenen
139.771 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Samsun İhaleleri

Samsun ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

1,007
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Samsun İhaleleri

İlaçlama Hizmet Alımı

Doğrudan Temin
SAMSUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞ | Samsun | 04.09.2026

SUNTALAM ALIMI HK.

Doğrudan Temin
SAMSUN ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ | SAMSUN | 03.09.2026

REVİR MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇARŞAMBA KADIN KAPALI C | Samsun | 03.09.2026

BENMARİ REZİSTANSI ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇARŞAMBA AÇIK CEZA İNFA | SAMSUN | 03.09.2026

Samsun Kamu İhaleleri

Samsun ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Samsun ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Samsun İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Samsun" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Samsun ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Samsun ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Samsun'da bugün kaç ihale var?

Samsun ilinde şu anda toplamda 1007 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.