Kaydol
19.563 Online Kullanıcı
100.793 Toplam Kalem
1.060 Bugün Eklenen
139.589 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Rize Otomotiv İhaleleri

Rize ilindeki Otomotiv sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

11
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Rize Otomotiv İhaleleri

ASANSÖR YEDEK PARÇA ALIMI

Doğrudan Temin
RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ RİZE FINDIKLI DEVLET HASTANESİ BAŞH | RİZE | 28.08.2026

YAKIT HORTUMU ALIM İŞİ

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KALKANDERE AÇIK CEZA İN | Rize | 23.10.2025

Teknik malzeme

Doğrudan Temin
ÇAY İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 100. YIL PAZARLAMA VE ÜRETİM | Rize | 31.12.2025

Rize Otomotiv İhaleleri Hakkında

Rize ilinde otomotiv sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Rize ve çevre illerdeki otomotiv ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Rize ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Rize ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Rize'da bugün kaç ihale var?

Rize ilinde şu anda toplamda 11 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Otomotiv sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Otomotiv sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.