Kaydol
8.573 Online Kullanıcı
100.868 Toplam Kalem
1.018 Bugün Eklenen
139.823 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Gaziantep Otomotiv İhaleleri

Gaziantep ilindeki Otomotiv sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

22
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Gaziantep Otomotiv İhaleleri

Akü Alımı

Doğrudan Temin
Oğuzeli Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü | Gaziantep | 25.10.2024

yedek parça alımı

Doğrudan Temin
OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ | Gaziantep | 02.12.2024

Gaziantep Otomotiv İhaleleri Hakkında

Gaziantep ilinde otomotiv sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Gaziantep ve çevre illerdeki otomotiv ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Gaziantep ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Gaziantep ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Gaziantep'da bugün kaç ihale var?

Gaziantep ilinde şu anda toplamda 22 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Otomotiv sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Otomotiv sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.