Kaydol
14.632 Online Kullanıcı
100.774 Toplam Kalem
1.464 Bugün Eklenen
139.540 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Kayseri Otomotiv İhaleleri

Kayseri ilindeki Otomotiv sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

36
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Kayseri Otomotiv İhaleleri

ısuzu malzeme alımı

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Kayseri | 21.08.2026

ISUZU NOVA MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Kayseri | 20.08.2026

MARŞ OTOMATİĞİ ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Kayseri | 22.07.2026

OTO FORD MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Kayseri | 17.07.2026

ISUZU MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Kayseri | 17.07.2026

ISUZU MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞ YURTLARI KURUMU BAŞK | Kayseri | 08.07.2026

ISUZU MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Kayseri | 03.07.2026

Kayseri Otomotiv İhaleleri Hakkında

Kayseri ilinde otomotiv sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, Kayseri ve çevre illerdeki otomotiv ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Kayseri ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Kayseri ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Kayseri'da bugün kaç ihale var?

Kayseri ilinde şu anda toplamda 36 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Otomotiv sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Otomotiv sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.