Kaydol
55 Online Kullanıcı
100.666 Toplam Kalem
1.750 Bugün Eklenen
140.576 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

İzmir Otomotiv İhaleleri

İzmir ilindeki Otomotiv sektörü kamu ihalelerini anlık takip edin. Güncel ihale ilanları, doğrudan temin ve açık ihaleler TeminMatik'te.

214
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan İzmir Otomotiv İhaleleri

El Feneri Alımı

Doğrudan Temin
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK ANONİM Ş | İzmir | 07.09.2026

AKÜ ALIMI

Doğrudan Temin
İZMİR METRO İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ METRO İŞLETMECİLİĞİ | İZMİR | 18.08.2026

İzmir Otomotiv İhaleleri Hakkında

İzmir ilinde otomotiv sektörüne ait kamu ihaleleri düzenli olarak EKAP üzerinden yayınlanmaktadır. TeminMatik, İzmir ve çevre illerdeki otomotiv ihalelerini 7/24 otomatik olarak tarar ve size anlık bildirim gönderir. Akıllı filtreler sayesinde sadece ilgilendiğiniz ihaleleri takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

İzmir ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak İzmir ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

İzmir'da bugün kaç ihale var?

İzmir ilinde şu anda toplamda 214 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.

Otomotiv sektöründe ihaleleri nasıl bulurum?

TeminMatik'te akıllı filtre oluşturarak Otomotiv sektörüne özel ihaleleri otomatik takip edebilirsiniz. Yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız.