Kaydol
10.057 Online Kullanıcı
100.856 Toplam Kalem
1.148 Bugün Eklenen
139.771 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Balıkesir İhaleleri

Balıkesir ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

1,400
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Balıkesir İhaleleri

VEGAN GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BANDIRMA AÇIK CEZA İNFA | BALIKESİR | 03.09.2026

KURU GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BANDIRMA AÇIK CEZA İNFA | BALIKESİR | 03.09.2026
BALIKESİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BALIKESİR BANDIRMA AĞIZ VE DİŞ | BALIKESİR | 04.09.2026

Akü Alım İşi

Doğrudan Temin
BALIKESİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ | Balıkesir | 02.09.2026

İnşaat Demiri Alımı

Doğrudan Temin
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRESİ | Balıkesir | 04.09.2026

PENRÖZ DREN, LATEKS 1/2

Doğrudan Temin
BALIKESİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BALIKESİR DEVLET HASTANESİ BAŞ | BALIKESİR | 03.09.2026

Balıkesir Kamu İhaleleri

Balıkesir ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Balıkesir ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Balıkesir İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Balıkesir" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Balıkesir ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Balıkesir ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Balıkesir'da bugün kaç ihale var?

Balıkesir ilinde şu anda toplamda 1400 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.