Kaydol
19.572 Online Kullanıcı
100.806 Toplam Kalem
865 Bugün Eklenen
139.633 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Çanakkale İhaleleri

Çanakkale ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

716
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Çanakkale İhaleleri

TIBBİ MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE MEHMET AKİF ERSOY DE | Çanakkale | 04.09.2026

UVB FLORESAN

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÇANAKKALE ONS | Çanakkale | 04.09.2026

MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE MEHMET AKİF ERSOY DE | Çanakkale | 04.09.2026

BOX ÖNLÜĞÜ

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE MEHMET AKİF ERSOY DE | ÇANAKKALE | 04.09.2026

MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE MEHMET AKİF ERSOY DE | Çanakkale | 04.09.2026

ALÇILI SARGI ALIMI

Doğrudan Temin
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇANAKKALE YENİCE DEVLET HASTAN | Çanakkale | 02.09.2026

YAŞ SEBZE MEYVE ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | ÇANAKKALE | 02.09.2026

Çanakkale Kamu İhaleleri

Çanakkale ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Çanakkale ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Çanakkale İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Çanakkale" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Çanakkale ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Çanakkale ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Çanakkale'da bugün kaç ihale var?

Çanakkale ilinde şu anda toplamda 716 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.