Kaydol
42 Online Kullanıcı
100.624 Toplam Kalem
1.382 Bugün Eklenen
140.429 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

İzmir İhaleleri

İzmir ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

3,934
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan İzmir İhaleleri

ANAHTAR SOKET (ONAY-624)

Doğrudan Temin
TERSANELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR TERSANESİ KOMUTANLIĞI | İZMİR | 04.09.2026

6 KALEM SARF MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA | İZMİR | 03.09.2026

İzmir Kamu İhaleleri

İzmir ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile İzmir ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

İzmir İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "İzmir" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

İzmir ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak İzmir ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

İzmir'da bugün kaç ihale var?

İzmir ilinde şu anda toplamda 3934 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.