Kaydol
42 Online Kullanıcı
100.624 Toplam Kalem
1.382 Bugün Eklenen
140.429 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Rize İhaleleri

Rize ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

221
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Rize İhaleleri

BAKTERİ FİLTRESİ ALIMI

Doğrudan Temin
RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ RİZE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ | Rize | 02.09.2026

2 KALEM ÇELİK RAF ALIMI

Doğrudan Temin
RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ RİZE KAÇKAR DEVLET HASTANESİ BAŞHEK | Rize | 03.09.2026

Medikal Malzeme Alımı

Doğrudan Temin
RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ RİZE FINDIKLI DEVLET HASTANESİ BAŞH | Rize | 02.09.2026

ASANSÖR YEDEK PARÇA ALIMI

Doğrudan Temin
RİZE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ RİZE FINDIKLI DEVLET HASTANESİ BAŞH | RİZE | 28.08.2026

Rize Kamu İhaleleri

Rize ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Rize ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Rize İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Rize" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Rize ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Rize ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Rize'da bugün kaç ihale var?

Rize ilinde şu anda toplamda 221 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.