Kaydol
10.057 Online Kullanıcı
100.856 Toplam Kalem
1.148 Bugün Eklenen
139.771 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Yozgat İhaleleri

Yozgat ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

415
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Yozgat İhaleleri

TATLI ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ AÇIK CEZA İ | YOZGAT | 03.09.2026

KARGO HİZMET ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | YOZGAT | 03.09.2026

GUIDE LİNER(ANJİYO) ALIMI

Doğrudan Temin
YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA H | Yozgat | 02.09.2026

GAZLI BEZ ALIMI

Doğrudan Temin
YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA H | YOZGAT | 02.09.2026

ENDOSKOPİK MARKER ALIMI

Doğrudan Temin
YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA H | Yozgat | 02.09.2026

GAİTA KABI ALIMI

Doğrudan Temin
YOZGAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ YOZGAT SORGUN DEVLET HASTANESİ BA | YOZGAT | 01.09.2026

Yozgat Kamu İhaleleri

Yozgat ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Yozgat ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Yozgat İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Yozgat" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yozgat ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Yozgat ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Yozgat'da bugün kaç ihale var?

Yozgat ilinde şu anda toplamda 415 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.