Kaydol
4.424 Online Kullanıcı
100.877 Toplam Kalem
1.524 Bugün Eklenen
139.842 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Gaziantep İhaleleri

Gaziantep ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

826
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Gaziantep İhaleleri

1 KALEM İLAÇ ALIMI

Doğrudan Temin
GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP DR. ERSİN ARSLAN EĞİ | Gaziantep | 04.09.2026
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE | Gaziantep | 21.09.2026

KIRTASİYE MALZEMESİ ALIMI

Doğrudan Temin
ŞEHİTKAMİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SABRİYE KÜNCÜLÜ ANAOK | Gaziantep | 04.09.2026

2 KALEM SARF MALZ. ALIMI

Doğrudan Temin
GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP NİZİP DEVLET HASTANE | GAZİANTEP | 03.09.2026

LAPAROSKOPİK L HOOK ALIMI

Doğrudan Temin
GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP NİZİP DEVLET HASTANE | Gaziantep | 04.09.2026

KIRTASİYE MALZEMSİ ALIMI

Doğrudan Temin
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HATİCE BÜYÜKBEŞE ORTAOK | GAZİANTEP | 18.09.2026

KAN TORBASI ALIMI

Doğrudan Temin
GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP ABDULKADİR YÜKSEL DE | Gaziantep | 02.09.2026

Gaziantep Kamu İhaleleri

Gaziantep ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Gaziantep ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Gaziantep İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Gaziantep" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Gaziantep ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Gaziantep ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Gaziantep'da bugün kaç ihale var?

Gaziantep ilinde şu anda toplamda 826 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.