Kaydol
42 Online Kullanıcı
100.624 Toplam Kalem
1.382 Bugün Eklenen
140.429 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Kayseri İhaleleri

Kayseri ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

918
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Kayseri İhaleleri

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI | KAYSERİ | 15.09.2026

asansör arızası

Doğrudan Temin
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA | KAYSERİ | 02.09.2026

TAŞLAMA MAKİNASI ALIMI

Doğrudan Temin
KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ | KAYSERİ | 07.09.2026

HEMODİNAMİ SİSTEMİ

Doğrudan Temin
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA | KAYSERİ | 18.09.2026

VAKUMLU KURUTMA MAKİNASI

Doğrudan Temin
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA | KAYSERİ | 18.09.2026

Merdiven Alımı

Doğrudan Temin
KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE | Kayseri | 04.09.2026

ÖĞRENCİ YEMEK ELIMI

Doğrudan Temin
MELİKGAZİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 80. YIL İŞİTME ENGELLİ | KAYSERİ | 08.09.2026

Toner Alımı

Doğrudan Temin
KAYSERİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KAYSERİ BÜNYAN DEVLET HASTANESİ | Kayseri | 02.09.2026

Kayseri Kamu İhaleleri

Kayseri ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Kayseri ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Kayseri İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Kayseri" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Kayseri ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Kayseri ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Kayseri'da bugün kaç ihale var?

Kayseri ilinde şu anda toplamda 918 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.