Kaydol
42 Online Kullanıcı
100.624 Toplam Kalem
1.382 Bugün Eklenen
140.429 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Artvin İhaleleri

Artvin ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

55
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Artvin İhaleleri

ARTVİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ARTVİN ARHAVİ DEVLET HASTANESİ BA | ARTVİN | 08.09.2026

KIRTASİYE MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
ARTVİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ARTVİN ARHAVİ DEVLET HASTANESİ BA | ARTVİN | 25.08.2026

KIRTASİYE MALZEMESİ ALIMI

Doğrudan Temin
ARDANUÇ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ CUMHURİYET ORTAOKULU MÜD | ARTVİN | 21.08.2026

TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI

Doğrudan Temin
ARDANUÇ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜD | Artvin | 05.08.2026

KIRTASİYE MALZEMESİ ALIMI

Doğrudan Temin
ARDANUÇ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜD | Artvin | 03.08.2026

1 KALEM İLAÇ ALIMI

Açık İhale
ARTVİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ARTVİN ARHAVİ DEVLET HASTANESİ BA | Artvin | 05.08.2026

TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI

Doğrudan Temin
MURGUL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DAMAR ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ | Artvin | 23.07.2026

4 KALEM MEFRUŞAT ALIMI

Doğrudan Temin
ARTVİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ARTVİN ARHAVİ DEVLET HASTANESİ BA | Artvin | 21.07.2026

Artvin Kamu İhaleleri

Artvin ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Artvin ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Artvin İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Artvin" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Artvin ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Artvin ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Artvin'da bugün kaç ihale var?

Artvin ilinde şu anda toplamda 55 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.