Kaydol
17.143 Online Kullanıcı
100.823 Toplam Kalem
917 Bugün Eklenen
139.681 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Tekirdağ İhaleleri

Tekirdağ ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

655
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Tekirdağ İhaleleri

Sentetik Köpük Alımı

Doğrudan Temin
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ B | Tekirdağ | 04.09.2026

TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARATEPE AÇIK CEZA İNFA | Tekirdağ | 04.09.2026

Beslenme Paketi Alınması.

Doğrudan Temin
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SATIN ALMA DAİRESİ B | Tekirdağ | 07.09.2026

Koruyucu Tulum Alımı

Doğrudan Temin
DOĞALGAZ SANTRALLARI DAİRE BAŞKANLIĞI TEKİRDAĞ DOĞALGAZ SANT | Tekirdağ | 03.09.2026

Tekirdağ Kamu İhaleleri

Tekirdağ ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Tekirdağ ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Tekirdağ İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Tekirdağ" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Tekirdağ ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Tekirdağ ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Tekirdağ'da bugün kaç ihale var?

Tekirdağ ilinde şu anda toplamda 655 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.