Kaydol
4.424 Online Kullanıcı
100.877 Toplam Kalem
1.524 Bugün Eklenen
139.842 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Yalova İhaleleri

Yalova ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

486
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Yalova İhaleleri

2 KALEM SPANÇ ALIMI

Doğrudan Temin
YALOVA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ YALOVA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTAN | Yalova | 03.09.2026

4 KALEM TİBBİ SARF ALIMI

Doğrudan Temin
YALOVA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ YALOVA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTAN | Yalova | 02.09.2026

SOĞUTMA VANA MOTORU ALIMI

Doğrudan Temin
YALOVA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ YALOVA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTAN | Yalova | 01.09.2026

Yalova Kamu İhaleleri

Yalova ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Yalova ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Yalova İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Yalova" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yalova ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Yalova ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Yalova'da bugün kaç ihale var?

Yalova ilinde şu anda toplamda 486 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.