Kaydol
1.803 Online Kullanıcı
100.905 Toplam Kalem
1.149 Bugün Eklenen
139.946 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Ordu İhaleleri

Ordu ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

598
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Ordu İhaleleri

KİNEZYOTERAPİ BANDI

Doğrudan Temin
ORDU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ORDU AYBASTI DEVLET HASTANESİ BAŞHE | ORDU | 03.09.2026

Mikrovasküler Seti Alımı

Doğrudan Temin
ORDU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ORDU EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ | ORDU | 02.09.2026

15 KALEM İLAÇ ALIMI

Doğrudan Temin
ORDU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ORDU EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ | ORDU | 03.09.2026

Ordu Kamu İhaleleri

Ordu ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Ordu ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Ordu İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Ordu" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Ordu ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Ordu ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Ordu'da bugün kaç ihale var?

Ordu ilinde şu anda toplamda 598 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.